Kentaur agency s.r.o.

Agentura Kentaur vznikla spojením přátel, kteří se na poli kultury pohybují už hezkou řádku let. Na mnoha akcích po celé Evropě jsme viděli při práci skutečné profesionály i úplné amatéry – to jak z pohledu pořadatele, ale i z pohledu vystupujících. Celé ty roky jsme sbírali zkušenosti, které nyní zúročujeme pod společnou vlajkou Kentaur agency. Profesionální přístup ke klientovi ale i dodavatelům služeb je pro nás na prvním místě a vážíme si toho, kde jsme, protože nebylo snadné se až sem propracovat.

Ať chystáme akci pro narozeniny Vaší ratolesti nebo firemní akci pro tisíce účastníků, vždy se dočkáte profesionálního přístupu i zpracování. Zakládáme si na přímé komunikaci se zákazníkem o jeho přáních a představách, s orientací na jeho maximální spokojenost. 

Reference z filmu, měst, obcí, hradů a zámků.

Film – Carnival Row, Knightfall I a II, Jan Žižka, Dovolená ve starých časech, Britannia, Průšvihy první republiky, Jan Hus, Poslední útěk Jeronýma Pražského, Johanka z Arku.

Města a obce – Letohrad, Olomouc, Maletín, Praha (Arcidiecézní charita, Bílá hora, Jelení příkop), Frýdlant, Ostrava, Frýdek-Místek, Dačice, Jablonné nad Orlicí, Velké Losiny, Žamberk, Ústí nad Orlicí, Znojmo a další…

Hrady a zámky – Svojanov, Dobříš, Karlštejn, Český Šternberk, Lanšperk, Hoštejn, Hukvaldy, Sychrov, Moravská Třebová.

Sledujte nás také na sociálních sítích.

cs_CZCzech