- Welcome to Kentaur agency -

An agency that will prepare unforgettable moments for life.

Offer

Komplex offer for all your wishes

Events, celebrations, festivals

Pro města a obce rádi zorganizujeme akci k jakékoliv příležitosti na míru vašim požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat, připravíme ten nejlepší zážitek pro všechny zúčastněné.

Fencing performances

Nejrůznější šermířská vystoupení z dob rytířů nebo třicetileté války a těšit se můžete i na piráty nebo povedenou pohádku. Některá vystoupení jsou mluvená a jiná pouze doprovázená hudbou, takže pro vaši akci budeme moct společně vybrat tu nejlepší variantu.

Musketeers

Mušketýři nás doprovázejí a lákají již řadu let. Víte však co takový nosil u sebe nebo co všechno musel ovládat a zvládnout aby dokázal vystřelit? Máme pro vás připravené poučná a zábavná vystoupení, kde vám vše představíme, předvedeme a vysvětlíme.

Company events, teambuildings

Are you a company or association and want to strengthen your team?
Připravíme pro vás aktivity, ve kterých otestujete svoje dovednosti a odhalíte přirozeného vůdce. Tématickou hru, výpravu nebo další dobrodružství s pořádnou porcí zábavy společně vyladíme k dokonalosti.
 

Torture

Go back to the ancient Middle Ages and discover the torture. We have plně vybavenou pojízdnou mučírnu a náš kat se nemůže dočkat až se s vámi potká. Nabízíme ukázky práva útrpného formou hrané scénky nebo naučného výkladu. Při tomto jedinečném zážitku vám bude zaručeně tuhnout krev v žilách.

Fire show

Malá nebo velká, vždy bude stát za to –  naše ohňová show doslova rozzáří vaši událost. Vhodná k podvečernímu programu, nebo jako velké finále po úžasném dni. Vše připravíme podle vašich požadavků jako je téma vystoupení, délka a použité pyroefekty.

 

Weddings

Chcete, aby byl váš výjimečný den ještě o něco výjimečnější? Naše čestná stráž je vám k službám  na hradech, zámcích i jiných prostranstvích. Statické stráže, čestná salva nebo i novomanželský výstřel z děla – to všechno můžete mít. Pokud máte i další představy, nebojte se nám je napsat. Společně najdeme řešení, jak je co nejlépe zrealizovat. 

Historical crafts

Dopravíme vám na trhy, hrady, zámky, do města i obce nejrůznější historická řemesla. Můžete vidět, jak se takové řemeslo dělalo, a dokonce si u některých práci vyzkoušet. Naše nabídka obsahuje historickou kuchyni, tkadleny, kováře, hrnčíře, proutkaře a další. Ostatní pro vás rádi seženeme.

Professional sound system

It is said that sound is as important as what you see. Není nic horšího, než když na akci není slyšet moderátora, hudba kapely je přepálená a mikrofony pískají. We offer professional sound for your entire event. Our latest technology and a professional sound engineer will supply the necessary juice even for the smallest events.

 

Kontaktujte nás.

en_GBEnglish