- Vítejte na stránkách agentury Kentaur -

Agentura, která vám připraví nezapomenutelné chvíle a zážitky na celý život.

Nabídka

Komplexní nabídka, která pokryje všechny vaše představy

Kulturní akce, oslavy, městské slavnosti

Pro města a obce rádi zorganizujeme akci k jakékoliv příležitosti na míru vašim požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat, připravíme ten nejlepší zážitek pro všechny zúčastněné.

Šermířská vystoupení

Nejrůznější šermířská vystoupení z dob rytířů nebo třicetileté války a těšit se můžete i na piráty nebo povedenou pohádku. Některá vystoupení jsou mluvená a jiná pouze doprovázená hudbou, takže pro vaši akci budeme moct společně vybrat tu nejlepší variantu.

Mušketýrská vystoupení

Mušketýři nás doprovázejí a lákají již řadu let. Víte však co takový nosil u sebe nebo co všechno musel ovládat a zvládnout aby dokázal vystřelit? Máme pro vás připravené poučná a zábavná vystoupení, kde vám vše představíme, předvedeme a vysvětlíme.

Firemní akce, teambuildingy

Jste firma nebo spolek a chcete utužit svůj tým?
Připravíme pro vás aktivity, ve kterých otestujete svoje dovednosti a odhalíte přirozeného vůdce. Tématickou hru, výpravu nebo další dobrodružství s pořádnou porcí zábavy společně vyladíme k dokonalosti.
 

Právo útrpné

Vydejte se do dávného středověku a objevte právo útrpné. Máme plně vybavenou pojízdnou mučírnu a náš kat se nemůže dočkat až se s vámi potká. Nabízíme ukázky práva útrpného formou hrané scénky nebo naučného výkladu. Při tomto jedinečném zážitku vám bude zaručeně tuhnout krev v žilách.

Ohňová show

Malá nebo velká, vždy bude stát za to –  naše ohňová show doslova rozzáří vaši událost. Vhodná k podvečernímu programu, nebo jako velké finále po úžasném dni. Vše připravíme podle vašich požadavků jako je téma vystoupení, délka a použité pyroefekty.

Svatby

Chcete, aby byl váš výjimečný den ještě o něco výjimečnější? Naše čestná stráž je vám k službám  na hradech, zámcích i jiných prostranstvích. Statické stráže, čestná salva nebo i novomanželský výstřel z děla – to všechno můžete mít. Pokud máte i další představy, nebojte se nám je napsat. Společně najdeme řešení, jak je co nejlépe zrealizovat. 

Historická řemesla

Dopravíme vám na trhy, hrady, zámky, do města i obce nejrůznější historická řemesla. Můžete vidět, jak se takové řemeslo dělalo, a dokonce si u některých práci vyzkoušet. Naše nabídka obsahuje historickou kuchyni, tkadleny, kováře, hrnčíře, proutkaře a další. Ostatní pro vás rádi seženeme.

Profesionální ozvučení

Říká se, že zvuk je stejně důležitý jako to co vidíte. Není nic horšího, než když na akci není slyšet moderátora, hudba kapely je přepálená a mikrofony pískají. Nabízíme profesionální ozvučení celé vaší akce. Naše nejnovější technika a profesionální zvukař dodají potřebnou šťávu i na ty nejmenší akce.

 

Kontaktujte nás.

cs_CZČeština